De Fractie van de Politieke Unie NOP:

Toon van Steen, raadslid/fractievoorzitter
Espelerlaan 65
8302 CG Emmeloord
Tel: 06-50448989
e-mail: t.vansteen@noordoostpolder.nl
Commissie Woonomgeving
Commissie Bestuur, Financien en Economische zaken

 

 

Tom Langenberg, raadslid
Klutenpad 13
8312 PH Creil
Tel.: 06-46258634
E-mail: t.langenberg@noordoostpolder.nl
Commissie Woonomgeving

 

 

Arja Heerspink, raadslid
Plevierenstraat 20
8301 AL Emmeloord
06-26893500
e-mail: a.heerspink@noordoostpolder.nl
Commissie Samenlevingszaken

 

 

Wiemer Haagsma, raadslid
Voorsterweg 27 a
8316 PR Marknesse
Tel: 0527-241659
06-22634229
e-mail: w.haagsma@noordoostpolder.nl

 

 

Albertina Evers, raadslid
Drietorensweg 11-II
8307 PA ENs
Tel: 0527-253254
06-51992791
e-mail: a.evers@noordoostpolder.nl

 

 

Alex Tuinenga, raadslid
Casteleijnsweg 9
8305 AN Emmeloord
Tel: 06-3040437414
e-mail: a.tuinenga@noordoostpolder.nl

 

 

 

Yvonne Knobbout, burgerraadslid
Wijde wormer 14
8302 NH Emmeloord
Tel. 0687167687
E-mail: y.knobbout@noordoostpolder.nl
Commissie Samenlevingszaken