De Fractie van de Politieke Unie NOP:

Wiemer Haagsma, raadslid/fractievoorzitter
Marknesse
e-mail: w.haagsma@noordoostpolder.nl
Commissie Woonomgeving

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Wiemer zijn dit:
Kraggenburg, Marknesse en de Erven

 

 

 

Tom Langenberg, raadslid
Creil
E-mail: t.langenberg@noordoostpolder.nl
Commissie Woonomgeving

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Tom zijn dit:
Espel, Creil en Espelervaart

 

 

 

 

Arja Heerspink, raadslid
Emmeloord
e-mail: a.heerspink@noordoostpolder.nl
Commissie Samenlevingszaken

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Arja zijn dit:
Nagele, Ens en de Golfslag

 

 

 

 

Albertine Evers, raadslid
Ens
e-mail: a.evers@noordoostpolder.nl
Commissie BFE

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Albertine zijn dit:
Ens, Kraggenburg en de Zuidert

 

 

 

Alex Tuinenga, raadslid
Emmeloord
e-mail: a.tuinenga@noordoostpolder.nl
Commissie Woonomgeving

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Alex zijn dit:
Luttelgeest en Revelsant

 

 

 

Yvonne Knobbout, raadslid
Emmeloord
E-mail: y.knobbout@noordoostpolder.nl
Commissie Samenlevingszaken

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Yvonne zijn dit:
Bant en Emmelhage

 

 

 

Alice Leijten, burgerraadslid
Emmeloord
E-mail: a.leijten@noordoostpolder.nl
Commissie Samenlevingszaken en woonomgeving

Onze fractieleden nemen regelmatig (eens per kwartaal) contact op met een vertegenwoordiger van een dorp of wijk.
Voor Alice zijn dit:
Rutten en Tollebeek